مراقب عاداتت باش،آنها به شخصیت تبدیل میشود.

مراقب شخصیتت باش،ان سرنوشت خواهد شد.

 

با پیدا کردن ضعف خود زمان رشد خئد را رقم می زنم.

 

همواره موج آرامش و موفقیت در سراپای وجودم جریان دارد من همیشه بهترین راه حل ها و عالیترین ایده ها را برای سعادت خویش به وجود می آورم در حالی که بسیار آرام و با انرژی هستم.

 

من خودم را دوست دارم و به خودم عشق می ورزم .

 

من جاذب انسانها هستم. من زنده ام ، آگاهم ، با انرژی هستم، عاشقم ، من باور دارم که همه مردم مرا دوست دارند در کنار من باشند .

 

من بی نظیرو بی همتا هستم.

 

همانطور که خطوط سر انگشت من بامردمان عالم فرق دارد قدرت ها و توانائیهای من نیز با دیگران فرق داشته و مرا بی نظیر و استثنائی مثبت نموده است من به توانائی های خود ایمان  دارم و هر چه را که اراده کنم می توانم به دست آورم من به خود اعتماد دارم و موفق می شوم.

 

من صاحب افکار نو و خلاقانه ای هستم.        

 

مراقب افکارت باش،آنها به گفتار تبدیل میشود.                                                             مراقب گفتارت باش،آنها به کردار تبدیل میشود.                                                                مراقب کردارت باش، آنها به عادات تبدیل میشود.                                                                

 

من به بهترین شیوه ،فکر و روح خود را مدیریت و هدایت می کنم و بین کار و زندگی و لذت بردن ، تعادل ایجاد می کنم.

 

 با تغییررسیدن به خواسته هایم چه اسان است.                                                                                                                                                                  من افکارم را عوض می کنم تا  دنیای پیرامون خودم را عوض کنم من با اعتماد به این که خدا هیچ تحظه ای مرا تنها نمی گذارد بسوی بهترین های زندگیم پیش می روم،من لیاقت رسیدن به تمام ارزوهای پاک خویش را دارم .

 

من همواره در حال تغییر و آغاز نوین هستم .

 

من همواره جان تازه وروحیه عالی و لبی خندان و اندامی بی نظیر دارم من از دل بحرانها قویترین و    سازنده ترین تجربه های زندگیم را بیرون می کشیم، وجود من پر است از امواج مثبت دو سازنده . من تغییر میکنم تا به آسانی به خواسته هایم برسم.

 

من فردی صادق ، راستگو و امانتداری هستم.

 

من از قضاوت کردن دست بر می دارم و همه چیز را به خدا می سپارم ، همیشه عظیم ترین نیروهای هستی  کائینات پیشتازان من هستند و همه مرا امین خود می دانند.

 

من همیشه ودر هر شرایطی خودم هستم خود خودم .

 

من نمیتوانم دیگران را عوض کنم در صورت نیاز و ضرورت راه درست رابه آنها پیشنهاد می کنم من خودم را دوست دارم ودر هر شرایطی فقط خودم هستم خود خودم.

 

 

 

من در هر شرایط و موقعیتی که هستم لبخند می زنم .

 

لبخند های من براحتی دیگران را همخوشحال می کند و آنها هم لبخند می زنند و احساس بهتری پیدا می کنند با لبخند زدنم به دیگران شکوه و جلال من آشکار می شود .

 

من توانایی سازگاری با هر شرایطی را دارم.

 

من همیشه و در هر شرایطی بزرگترین موفقیت هایم را در بر می گیرد من انسان توانائی هستم و توانائی سازگاری با هر شرایطیرا دارم .

 

من عامل موفقیت و قاطعیت خئد را کشف کردم.

 

ضمیر نا خودآگاه من در هر لحظه گوش به فرمان من است پس همواره با پیام های شادی آفرین و امید بخش تغذیه کرده و بهترین غذاهای روح را به ضمیر نا خودآگاه می دهم.

 

من همیشه با خوش بینی و شادمانی تمام صحبت می کنم.

 

در تبسم نیروی مثبتی نهفته است که مخاطب مرا از رضایت و خرسندی من با خبر می کند و اعتماد او را بطور نا خوداگاه جلب می کند .من هر روز و هر لحظه خوش بین و شادمانم.

 

من همیشه به خود و خانواده ام افتخار می کنم .

 

من خانواده ام را عاشقانه دوست دارم . زندگی من سرشار از عشق و محبت است و لحظه های زندگیم با آرامش و عشق سپری می شود ،من باعث افتخار خانواده ام هستم .

 

من برای ملحق شدن به دیگران آماده ام. 

 

دنیای من در خدمت من است تا هر آنچه راغ که میخواهم  و ارائه می کنم برای من مهیا سازدپس ای کائنات کمکم کنید تا غم از دل دیگران بردارم و در خدمتگذاری آنهاحاضر باشم.

 

 

 من می توانم هر روز اعتماد به را بالا ببرم.

 

من به قدرت و تواناهائیهای خود ایمان دارم من احساس قدرت و سرعت و حرکت می کنم اعتماد به نفس من باعث محبوبیت و جذابیت من است به خود اعتماد دارم و موفق می شوم

 

من به تمام زیبایی عای درونم و اطرافیانم تمرکز دارم.

 

من معما زندگی خویشم و با افکار مثبت بهترین ها را به سوی خود می کنم پول و ثروت ، عشق و تمام زیبائیها باز تاب فکر و اندیشه من است.

 

من انسانی فوق العاده هستم فوق العاده.

 

من انسان فوق العاده ای هستم و هر تلاشی که برای کسب در آمد انجام می دهم حاصلش ثروت عظیم و اعتماد به نفس بالاست و من همواره به سوی موفقیت و سعادت پیش می روم.

 

 

                                                                                                                                                                                                 

با هر لبخند یک تغییر در من ثبت می شود.

 

تغییرات مثبت من باعث شادی زندگی من است در تغییر است که من به ایده و عقیده درست می رسم من انسانی شاد هستم و همیشه تبسم بر لب دارم و با هر لبخندم تغییری مثبت ایجاد می کنم.

 

من همواره خوشبختی ها و خوشحالی هایم رابه یاد دارم.

 

من می دانم که هر تصویزی را که بر ضمیر نا خودآگاه خود بنشانم روزی محقق خواهد شد پس همیشه به رفاه و سعادت که در حال فزونی است می اندیشم.

 

من به برتری نیروی درونم ایمان دارم.

 

من به تواناییهای خئد ایمان دارم هر چه را که اراده کنم می توانم بدست اورم من به خود اعتماد دارم و موفق می شوم.

 

من به تمام قول و وعده هایم عمل می کنم .

 

من صاحب اختیار زندگیم هستم نه قربانی تقدیر خویش با خدای مهربون ،و همت خودم به تمام قول و وعده هایم به نحواحسن عمل می کنم.

 

من همه را می بخشم منسبک وآزادم .

 

در بخشیدن لذتی است بی نظیر که در نبخشیدن نیست .من خواهان لذت درونی و پایدار هستم . با بخشیدن من کائنات نیز بر کاتشان را به منمی بخشند .

 

من ذهنی باز ، خلاق و روحیه ای عالی دارم.

 

من مهارتها و استعداد های خاص خود را دارم و ذهن خلاق من طرهای زندگیم را می سازم که در زمان  خود برایم اششششکار خواهد ساخت.

 

من با تغییر به موفقیت می رسم .

 

من ، آن انسان ضعیف قبلی نیستم من انسانی محبوب، جذاب و قدرتمندم که نا خودآگاه من را به موفقیت      می رساند.

 

من بدون هیچ وابستگی دیگران را دوست دارم .

 

من برای دوست داشتن و ابزار محبت به انسانها به اوضاع و شرایط متکی نیستم و همواره دیگران را بدون هیچ وابستگی دوست دارم .

 

من با هر عملی که انجام می دهم رشد خود را می بینم.

 

من معمار زندگی خویشم و با هر عملی درست که انجام می دهم  بهترین زندگی را برای خود می سازم من با شرایط زندگی سازگارم و پیوسته در حال رشد و سازندگیم.

 

تمام راه ها گشوده اند و چاره از راه می رسند .

 

هر تجربه ای که کسب میکنم آغاز موفقیت بزرگی برای

 

 

 

 

 

 

 

+ نوشته شده توسط جابر دشتی اردکانی در دوشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۸۹ و ساعت 13:25 |